3402023888
Beko Dünyam nedir?
Beko’nun siz değerli müşterileri için Beko Mağazaları’nda yapacakları satın alma ve Beko Müşteri Hizmetleri’nden alacakları hizmet alımı aşamasında öncelik, fayda ve indirimlerin sağlandığı; sevdiklerinizle birlikte özel etkinliklerden, avantajlı tekliflerden, sürpriz hediyelerden faydalanabileceğiniz bir programıdır.
Programımızın faydalarından zamanında haberdar olmak ve güncel kampanyalarımızı takip etmek için öncelikle üyeliğinizi aktifleştirmelisiniz. Bunun için aşağıdaki alana cep telefonunuza gelen kodu yazarak KATIL butonuna basmanız ve bir sonraki ekranda karşınıza çıkacak olan bilgi güncelleme formunu doldurmanız yeterli!
Aktivasyon kodunu daha önce girip üyeliğinizi akifleştirdiyseniz, GİRİŞ butonuna tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.
4173538111
Beko Dünyam’ın faydaları nedir?
Beko Dünyam üyelerini çağrı merkezimizde herkes tanır!
Kayıtlı numaranız ile bizi aradığınızda her zaman önceliklisinizdir. Hiç beklemeden müşteri temsilcisine bağlanırsınız.
Beko Dünyam üyeleri hızlı ve öncelikli hizmet alır!
İhtiyacınız olan yetkili servis hizmetini en hızlı siz alırsınız.
Beko Dünyam üyeleri yetkili serviste ayrıcalıklıdır!
Satın aldığınız Beko küçük ev aletlerinde size özel servis kolaylığı, beyaz eşyalar için gerekli bakım hizmetleri ve garanti dışı arızalarda indirimler kazanırsınız.
Detaylar
Beko Dünyam üyeleri süprizlere alışkındır!
Beko olarak gerçekleştirdiğimiz spor etkinlikleri, mutfak organizasyonları gibi birçok sürpriz ve etkinliğe davetlimiz olarak ücretsiz katılırsınız.
Beko Dünyam üyelerinin her zaman indirimi vardır!
Beko mağazalarında yapacağınız alışverişlerde, telefon numaranızı belirterek size özel indirim ve kampanyalardan faydalanırsınız.
Detaylar
Etkinlik Takvimi
Beko Dünyam’a dâhil olan müşterilerimizle birlikte eğlenceli zamanlar geçirdik.
Geçmiş etkinliklerimizi inceleyerek birlikte neler yaptığımıza bakabilir, gelecek etkinliklerimizi takip ederek eğlencemize ortak olabilirsiniz.
Bizi Neler Bekliyor?